Triblex Barıyer Triblex Alüminyum Bariyer ISPM15 Firmalar Triblex Bariyer İkitelli Triblex Bariyer Firmaları

Ahşap sadece mobilya ve yerlerde değil, ambalaj sanayi dahil bir çok sektörde ve alanda kullanılabilir. Özellikle bakımı yüksek olan mutfağınızda ortamı yumuşatmak ve rahatlamak için ahşap duvarlar tercih etmelisiniz. Duvarın üzerinde el yapımı bir portre de mutfağa modern bir görünüm kazandıracaktır.

Koçist Triplex Aluminyum Bariyer Ambalaj özellikle rutubete karşı bariyer oluşturulması gereken ortamlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş çok özel bir ambalaj malzemesidir.

Üç katlı özel yapısı sayesinde hem kendinden ısı ile yapışma özelliği sağlayabilen hem de hava ve rutubete karşı geçirimsizlik özelliği gösterebilen vakumlanabilir. Triplex Aluminyum Bariyer Ambalaj birçok endüstriyel sektörde malzemelerin tam korunmasını sağlamak amacı ile kullanılabilmektedir.

Üst katında PET ortada Alüminyum ve en altta da Polietilen olacak şekilde optimize edilmiş olan Triplex Aluminyum Bariyer Ambalaj ürünleri gerek küçük Alüminyum torba ve gerekse de çok büyük Alüminyum ambalajların üretilmesinde kullanılabilmektedir.

İçerisinde taşınan malzemelerin, en uç noktadaki rutubet yoğunlaşmalarında dahi en ufak bir zarar görmemesi istendiği durumda ve ambalaj içerisine dışarıdan hiçbir şekilde hava geçişinin istenmediği durumlarda Triplex Aluminyum Bariyer Ambalaj en etkin çözümdür.

Koçist Orman Ürünleri
Triblex Barıyer Triblex Alüminyum Bariyer ISPM15 Firmalar Triblex Bariyer website İkitelli Triblex Bariyer Firmaları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Triblex Barıyer Triblex Alüminyum Bariyer ISPM15 Firmalar Triblex Bariyer İkitelli Triblex Bariyer Firmaları”

Leave a Reply

Gravatar